Starmix - Niemiecki lider w produkcji suszarek do włosów do hoteli

Co jest najtrudniejszym zadaniem w trakcie pobytu w hotelu? Najwięcej do powiedzenia na ten temat mają panie. To właśnie one zmierzają się bowiem z problemem suszenia włosów po kąpieli. Nie mając pod ręką suszarki do włosów, muszą poświęcić wiele czasu i pracy na to, aby wysuszyć włosy wyłącznie z użyciem ręcznika.
 
suszarka do włosów hotelowa starmix

Na szczęście coraz mniej jest obiektów, w których suszarki hotelowe do włosów nie występują. Standardem staje się to, że łazienki w hotelach, motelach oraz pensjonatach oferują swoim gościom suszarki. Jeśli i ty chcesz, aby twój obiekt był konkurencyjny i spełniał oczekiwania gości, również powinieneś wyposażyć swoje łazienki w takie urządzenia. Ich zakup nie jest kosztowny i nie wiąże się z większymi problemami. Mimo wszystko, dobrze jest poświęcić nieco czasu na to, aby poznać dostępne na rynku modele suszarek i wybrać z nich te, które będą dla ciebie najlepszym wyborem.

Suszarka do hotelu Starmix

suszarka do hotelu starmix

Można powiedzieć ze to lider w swojej klasie. Proste w budowie i użytkowaniu suszarki, oferują dokładnie to, co każdy klient chciałby od nich uzyskać. Duża moc suszenia, niewielki hałas i łatwa obsługa. Dodając do tego wysoki stopień niezawodności i montaż, który nie powinien nikomu sprawiać problemu, można uznać wybór tego urządzenia za jeden z najlepszych na rynku. Suszarka hotelowa do włosów jest zbudowana z kilku części. Pierwsza z nich to uchwyt mocowany do ściany. Zawiera on przycisk zabezpieczający, uniemożliwiający uruchomienie suszarki, kiedy jest odwieszona. Do uchwytu podłączony jest przewód zasilający, który podłącza się do gniazdka elektrycznego. Właściwa część suszarki przypomina klasyczne urządzenie, wyposażone w rączkę oraz dmuchawę, wewnątrz której znajduje się silnik elektryczny, grzałka oraz wentylatory.

Co powinna mieć dobra suszarka

Jeżeli chcesz, aby goście byli zadowoleni z użytkowania twoich hotelowych suszarek do rąk, powinny one spełniać podstawowe wymagania. Regulacja prędkości i temperatury suszenia – wystarczy że będzie dostępna w dwóch zakresach, a także wystarczającej długości przewód, pozwalający na suszenie włosów i ich układanie przed lustrem w łazience. Dobra suszarka do hotelu Starmix powinna mieć również dwustopniowe zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem. Aby takie urządzenie włączyć, powinny być spełnione dwa warunki.

  • urządzenie musi być zdjęte z uchwytu ściennego, a tym samym zwolniony zostaje przycisk blokady

  • suszarka musi mieć wciśnięty przycisk w rączce.

Takie rozwiązanie chroni przed samoczynnym lub przypadkowym włączeniem urządzenia, a także przed zostawieniem jej uruchomionej, na przykład na umywalce. Mogłoby to doprowadzić do jej przegrzania, a w konsekwencji trwałego uszkodzenia.

Suszarki hotelowe do włosów, a gwarancja

Podczas kupowania suszarek do włosów do hotelu, warto sprawdzić warunki udzielonej gwarancji. Na jak długi czas jest udzielona, jakie warunki muszą zostać spełnione, aby móc liczyć na naprawę gwarancyjną oraz jakie uszkodzenia nie są objęte umową gwarancji producenta. Standardowy czas gwarancji, jaką posiada suszarka hotelowa Starmix to 2 lata.
Remonty obiektów turystycznych
Odnowę da się wdrożyć na własną rękę, tak aby nie zachodziły one w żmudny sposób. Aby przeprowadzić to, powinno się przed przystąpieniem do zmian przeznaczyć trochę czasu na należyte zorganizowanie samego remontu. Podstawą będzie określenie zasięgu prac remontowych. A skutkiem...
Ćwiczymy przed urlopem
Wielu identyfikuje miejsce, jakim jest siłownia z niezwykle umięśnionymi panami lub z aromatem chronicznego potu. W dzisiejszych czasach to jedynie dziwaczny mit, który jest z radością obalany, bo przecież na siłownię przybywają wszyscy. Można tu spotkać wiele pań, starsze osoby i...
Sprzątanie obiektów turystycznych
Gros ludzi wiedzie wzmożony tryb życia, zajęci swoją pracą nie mają nawet kwadransa na elementarne czynności domowe. Chcąc oszczędzić sobie niepożądanego napięcia są zdecydowani na wynajęcie profesjonalnej firmy sprzątającej, która w stosowny sposób zatroszczy się o wszystkie...